ورزشی » سایر ورزشها
کد خبر : 765
۱۶:۱۵:۱۲ - پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
نفرات برتر پینگ پنگ دختران نونهال فارس مشخص شدند

آوا ثابت اقلیدی از شهرستان اقلید به مقام سومی پینگ پنگ دختران نونهال فارس رسید

آوا ثابت اقلیدی از شهرستان اقلید به مقام سومی پینگ پنگ دختران نونهال فارس رسید

رئیس هیات پینگ فارس چهارشنبه به ایرنا گفت: در این رقابت ها که به میزبانی شهرستان آباده برگزار شد، شرکت کنندگان در رده های سنی زیر 12 سال با هم پیکار کردند.
پیمان ابوالحسنی ادامه داد: در رده سنی هشت سال، سنا افشاری از سپیدان عنوان نخست را کسب کرد و مبینا سهرابی از شیراز و آوا ثابت اقلیدی از شهرستان اقلید به ترتیب دوم و سوم شدند.
او گفت: در رده سنی 9 سال هم مهسا گرمکچی از شیراز به مدال طلا دست یافت، فاطمه یزدان پناه از داراب و آیدا رهنورد از گراش به ترتیب مدال نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.
وی افزود: همچنین در رده سنی 9 سال، عرفان یزدان بخش از شیراز، علیرضا سبزواری از گراش و عرفان چشفر از شیراز به ترتیب عنوان اول تا سوم را کسب کردند، در رده سنی 10 سال نیز پارمیس جوکار و محدثه خلیلی زاده هر 2 از شیراز به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند و آتوسا رمضانی هم از آباده به مقام سوم رسید.
ابوالحسنی اظهار داشت: در رده سنی 11 سال، یلدا قناد پور از لارستان بر سکوی قهرمانی ایستاد، ستایش هوشنگی از داراب دوم شد و مطهره ملک مکان از بوانات هم عنوان سوم را کسب کرد.
وی گفت: نفرات اول و دوم رده سنی 8 و 9 سال این مسابقه ها به رقابت های قهرمانی کشور که چهارم مرداد ماه 97 در قم برگزار می شود، اعزام خواهند شد و همچنین نفرات اول و دوم رده سنی 10 و 11 سال هم که سوم مرداد ماه امسال در اصفهان برگزار می شود، شرکت خواهند کرد .