بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد لله رب العالمین وصلی الله علی سیدنا محمد واله الطاهرین

رسیدن به توسعه وپیشرفت هر جامعه ای مرهون تلاش ها وخدمات صادقانه مدیرانی است که در راه آبادانی کشورمان تلاش می کنند.

برادر ارجمند جناب آقای صادق کریمی 

خدای منان راسپاسگزاریم که بار دیگر توانستید به فضل خدای سبحان سربلند و رو سپید از عهده این مسئولیت خطیر برآمده و رضای خداوند بزرگ را فرآهم آورید وبه یاری یکتای بی همتا ثابت کردید که شایستگی توانایی انجام این وظیفه مهم را دارا بوده اید.

در این راستا حقیر،بعنوان خدمتگزار مردم فهیم این شهرستان بارها شاهد انجام اموری همچون حفظ وحدت،توجه به امور عمرانی وتوجه به مسائل امنیتی در دوران تصدی جنابعالی در سمت فرماندار این شهرستان بوده که کما فی سابق به آنها اهتمام جدی داشته واز هیچ کوششی فروگذار نبودید.

حال بر خود لازم دانسته که از طرف خود وبه نیابت از سایر اعضا شورای اسلامی شهر از زحمات شما فرماندار فهیم،شایسته،بافضیلت،فرهیخته،دلسوز ومردم مدار تشکر وقدردانی را بعمل آورم،سلامت وتوفیق روز افزونتان را از درگاه قادر منان آرزومندم.

در ادامه

ضمن عرض خیر مقدم به فرماندار جدید شهرستان،برادر عزیزمان جناب آقای صالح مشتاق لاری،از طرف خود وبه نیابت از سایر اعضا شورای اسلامی شهر انتصاب حضرتعالی را تبریک وتهنیت عرض نموده واعلام می کنیم که با همدلی وهمیاری،اشتیاق خدمت در کنار حضرتعالی را نیز داشته وشما را در راه نیل به اهداف مقدسی که در سر دارید همیاری ومساعدت می نمایم.

با تقدیم احترام 
احمد زرین کلاه - عضو شورای اسلامی شهر